• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane mebelki dla lalek - kolekcje

Drewniane mebelki dla lalek w skali 1:6 takich jak Barbie, Steffi, Monster High, Ever After High oraz wszystkich innych lalek o "wzroście" około 30 cm. 

Mebelki wykonane są solidnie z deseczek z naturalnego drewna i ze sklejki, malowane i ozdabiane ręcznie. Do ozdabiania mebelków stosuję technikę decoupage oraz inne techniki ozdabiania drewna, tak aby wszystko było trwałe i bezpieczne dla dzieci. Zabawki malowane są farbą przeznaczoną do mebli i zabawek dziecięcych, a ozdobne elementy zabezpieczane są odpowiednim, nietoksycznym lakierem.

Znajdziesz tu sypialnię dla lalek, salon, drewnianą kuchnię dla lalek barbie a także łazienkę z prysznicem i ubikacją. Możesz skorzystać z przykładowych zestawów lub skompletować poszczególne mebelki w jednym wzorze i kolorze lub każdy inny - według własnego pomysłu :)

Mebelki dla lalek wykonywane są na indywidualne zamówienie, proszę więc o przemyślane zakupy.

Jeżeli chcesz aby coś dodać, odjąć lub zmienić - napisz lub zadzwoń - na pewno da się coś zrobić, aby lalka była zadowolona :). 

Mebelki pakowane są w kartoniki.  

Jeżeli potrzebujesz prezentu "na wczoraj"  - zajrzyj do Gotowych do wysłania drewnianych mebelków dla lalek - czekają tam mebelki już pomalowane, ozdobione i gotowe do wysyłki.