• O nas

Emilandia - to sklep internetowy, gdzie znajdziesz malowane i ozdabiane ręcznie mebelki drewniane dla lalek typu barbie, meble w skali 1:6 oraz przeróżne akcesoria i dekoracje do domków dla lalek, które możesz wykorzystać do urządzenia własnego, wymarzonego, niepowtarzanego domku dla lalek. 

Mebelki możesz zamówić pojedynczo stwarzając swój własny zestaw do salonu, jadalni z kuchnią, łazienki czy sypialni lub też skorzystać z przykładowych, już gotowych zestawów. Zestawy mebelków dla lalek można też uzupełnić wybierając pojedyncze mebelki z wybranej lub innej serii. 

Mebelki wykonane są solidnie z drewna lub sklejki, malowane farbami i lakierami przeznaczonymi do zabawek dziecięcych. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie i mam nadzieję, że uda mi się spełnić wszelkie oczekiwania. W razie wątpliwości proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.  

Mebelki dla lalek wykonywane są na indywidualne zamówienie, proszę więc o przemyślane zakupy.

Jeżeli chcesz aby coś dodać, odjąć lub zmienić - napisz lub zadzwoń - na pewno da się coś zrobić, aby lalka była zadowolona :). 

Czas oczekiwania na wykonanie mebelków jest uzależniony od wielkości zamówienia, rodzaju mebelków i ilości zamówień w danym czasie. Nie będzie on jednak dłuższy niż 14 dni. Staram się, aby mebelki były wysyłane jak najszybciej. W przypadku pilnego terminu, proszę o wiadomość - na pewno postaram się, aby zamówienie dotarło na czas :)

W Emilandii znajdziesz również kapelusze, ubranka i buciki dla lalek barbie. Ubierzesz więc lalkę modnie i wygodnie :). Ubranka są szyte ręcznie w małych ilościach. Lalka na pewno będzie zadowolona mogąc położyć się do łóżka w wygodnej pidżamce i mając pełną szafę sukienek. Chociaż i tak pewnie powie, że nie ma co na siebie włożyć... ;)