• Kategorie
  • Szukaj
  • Drewniane mebelki dla lalek - rodzaje

Drewniane mebelki dla lalek w skali 1:6 takich jak Barbie, Steffi, Monster High, Ever After High oraz wszystkich innych lalek o "wzroście" około 28 cm. 

Mebelki wykonane są solidnie z deseczek z naturalnego drewna i ze sklejki, malowane i ozdabiane ręcznie. Do ozdabiania mebelków stosuję technikę decoupage oraz inne techniki ozdabiania drewna, tak aby wszystko było trwałe i bezpieczne dla dzieci. Zabawki malowane są farbą przeznaczoną do mebli i zabawek dziecięcych, a ozdobne elementy zabezpieczane są odpowiednim, nietoksycznym lakierem.

Baw się meblując sypialnię, salon, kuchnię, jadalnię lub łazienkę w swoim wymarzonym domku dla lalek. Możesz wybrać poszczególne mebelki zaczynając od łóżka, fotelika lub innego mebelka dla lalki, dobrać kolor serwetek lub pościeli - wszystko zostanie skompletowane a z efektów będziesz cieszyć się już w domu :).

Mebelki pakowane są w kartoniki.  

 Jeżeli potrzebujesz prezentu "na wczoraj"  - zajrzyj do Gotowych do wysłania drewnianych mebelków dla lalek - czekają tam mebelki już pomalowane, ozdobione i gotowe do wysyłki.